Вимоги лугинських лісівників будуть почуті у Верховній Раді
29 листопада 2017    ДП "Лугинське спеціалізоване лісове господарство" Оперативна інформація 179

Народний депутат України Володимир Арешонков  29 листопада, у Лугинській райдержадміністрації провів зустріч із директорами Лугинських лісогосподарських підприємств Бегійовичем І.З. та Павленком А.П..

Ключовим питанням була «Стратегія реформування лісового господарства на період до 2022 року» та можливі наслідки її ухвалення. До обговорення долучились перший заступник голови РДА Олена Ренкас, голова райради Олександр Губарець та Лугинський селищний голова Петро Мельник.

Володимир Арешонков пообіцяв докласти своїх зусиль, аби вимоги та зауваження лісівників були почуті у профільних комітетах Верховної Ради.

По завершенню зустрічі директор ДП «Лугинське лісове господарство» Анатолій Павленко виступив на координаційній раді із сільськими та селищними головами та озвучив присутнім представникам громад району вимоги лісівників. Олена Ренкас звернулася до очільників громад із проханням проведення роз’яснення серед жителів ситуації лісової галузі району та держави, аби не допустити соціальної напруги.