06 березня 2018    ДП "Лугинське спеціалізоване лісове господарство" Оперативна інформація 153

           Протягом  2017 року, важливим напрямком діяльності держлісгоспу було питання створення працівникам безпечних умов праці, профілактики виробничого травматизму, дотримання працівниками Закону України «Про Охорону праці», галузевих Правил, виробничих та посадових інструкцій з охорони праці. Структура охорони праці підприємства, в своїй роботі, керується  вимогами  наказів Держлісагентства України,  Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства та інших нормативних актів з Охорони праці.

          За 2017 рік службою охорони праці, під керівництвом інженера ОП  Смиковського Б.А., проведено 76 перевірок стану ОП та ТБ, проведено 12 засідань комісії оперативного адміністративно – громадського контролю з охорони праці ІІІ рівня.

 В результаті перевірок, за виявлені порушення нормативних актів ОП, до дисциплінарної відповідальності притягнуто трьох посадових осіб, шестеро отримали  попередження. За 2017 рік на забезпечення  стану охорони праці направлено 368,2 тисяч гривень, при нормативних 111 тис. грн.

         Держлісгоспом за вказаний період виконано наступні заходи: проведена атестація робочих місць – 12 тис. грн.; проведено навчання по 20-годинній програмі та пожежно-технічного  мінімуму – 17,4 тис. грн.; проведено курсові навчання ІТП та робітників – 40,5 тис. грн.; заходи та роботи по покращенню умов праці (нова аспіраційна система цеху переробки, облаштування нового побутового приміщення та душової) – 155,0 тис. грн.; кранове та електрогосподарство – 52,5 тис. грн.; проведення експертиз на отримання дозволів на роботи підвищеної небезпеки – 16,9 тис. грн.; страхування, наочна агітація, забезпечення спецодягом, затрати на медпрацівника та медикаменти, інші витрати – 73,9 тис. грн.

         Належна увага стану охорони праці на підприємстві – це  збереження життя і здоров'я своїх працівників!