20 серпня 2018    ДП "Лугинське спеціалізоване лісове господарство" Оперативна інформація 95

У Лугинському районі за дорученням голови облдержадміністрації Ігоря Гундича перевірили підприємців, що здійснюють випалювання вугілля. Працівники Держпраці та Держекоінспекції зафіксували порушення.

 

Перевіряли вчора, 17 серпня, заступник голови облдержадміністрації Олексій Ясюнецький, представники Держекоінспекції, Держпраці, Нацполіції та перший заступник голови Лугинської райдержадміністрації Олена Ренкас.

 

«Перевіряли випалювачів вугілля у Лугинському районі. Нелегальні засоби виробництва, порушення норм трудового законодавства. Бізнес має працювати легально. Працівники повинні бути соціально захищені. Усі виявлені порушення отримають належну правову оцінку. Порушники будуть притягнуті до відповідальності», – сказав Олексій Ясюнецький.

 

У Лугинському районі перевірили 5 суб'єктів господарювання. Більшість підприємців працюють  із порушеннями та без належного оформлення документів. Також зафіксували порушення і в оформленні трудових відносин із найманими працівниками.

 

Згідно діючого законодавства таким підприємцям загрожує кримінальна та адміністративна  відповідальність в залежності від виду та тяжкості вчинених правопорушень.