07 травня 2019    ДП "Лугинське спеціалізоване лісове господарство" Оперативна інформація 93

У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».  Напередодні свого столітнього ювілею, який відзначають у 2019 році, і під впливом дискусій про майбутнє сфери праці МОП підбиває підсумки багаторічної діяльності, спрямованої на гармонійний розвиток усіх напрямів цієї сфери, будує плани на майбутнє в контексті глобальних трансформацій щодо таких аспектів, як технології, демографія, організація праці та клімат.

Всесвітній день охорони праці у 2019 р. стане лише початком всесвітніх подій та заходів, присвяченим охороні праці на роботі майбутнього, що триватимуть протягом усього року. Як зазначає Міжнародна організація праці, завдяки знанням та досвіду, накопиченим за 100 років, вона готова зрозуміти і прийняти ті виклики, які виникатимуть на шляху до бажаних змін у сфері праці.

Одним із суспільно значущих проектів, спрямованих на популяризацію серед молодого покоління культури безпеки праці, є щорічний Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який проходить за сприяння Державної служби України з питань праці. За результатами минулого року в конкурсі взяли участь понад 250 тисяч дітей, які разом з їхніми батьками і вчителями були залучені до процесу формування відповідального ставлення до безпеки праці.

В рамках заходів проведення Всесвітнього дня охорони праці, у шкільному лісництві

ДП «Лугинський спецлісгосп» на базі Лугинської ЗОСШ І-ІІІ ступенів №2 проведений конкурс дитячого малюнку на тему «Охорона праці очима дітей», присвячений Всесвітньому дню ОП під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці» з врученням грамот, цінних та заохочувальних призів учасникам та переможцям. В конкурсі взяли участь 14 дітей різних вікових категорій. Але всіх їх об’єднали повага до праці батьків, прагнення забезпечити безпечні умови праці та майбутнє молодому поколінню.

 

Переможцями конкурсу стали:

І місце – учениця 11 класу Ковальська Дарина;

ІІ місце - учениця 8 класу  Примак Ірина;

ІІІ місце – учениця 3 класу Буханцева Христина;

Грамота з активну участь – учень 2 класу Рафальський Віталій;

Грамота з активну участь – учениця 5 класу Кучер Тетяна.

 

                                                                                                 Інженер з охорони праці

                                                                                                 ДП «Лугинський спецлісгосп»

                                                                                                 Смиковський Б.А.